Ingyen megnézhetnek számos online színházi előadást a kórházi dolgozók – közölte a JEGYx1.HU.

A karantén idején közös akciót hirdettünk a Kapcsolat Rendező-vel, aminek keretében online mediációt kínáltunk családi, párkapcsolati konfliktusokban. A szolgáltatást térítésmentesen lehetett igénybe venni, cserébe a Magyar Vöröskeresztnek kértünk adományt. Számos érdekes tapasztalatot hozott az online mediáció. A kapcsolatrendezo.hu blogbejegyzése.

Ezer olyan ápolót, orvost, mentőst, kutatót hív meg és lát vendégül a Budai Szabadtéri Színház, akik az elmúlt hónapokat a frontvonalban töltötték a koronavírus elleni küzdelemben. A 2020. augusztus 31-én megrendezésre kerülő koncerten musical, operett és popénekesek lépnek fel – mindannyian ingyenesen, munkájukat felajánlva az egészségügyi dolgozók számára.

Szakszervezetek.hu hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen a szakszervezetekkel kapcsolatos hírekről.