Ingyen megnézhetnek számos online színházi előadást a kórházi dolgozók – közölte a JEGYx1.HU.

Az előadások május 12-től, az Ápolók Nemzetközi Napjától kezdve több napon át lesznek megtekinthetők a JEGYx1 streaming portálján. A szervezők ezzel szeretnék megköszönni az egészségügyi dolgozók munkáját.

Az elérhető előadások listáját május 1-én fogják nyilvánosságra hozni. A szervezők szerint a résztvevők listája folyamatosan bővül, eddig a Centrál Színház, a Magyar Állami Operaház, a Radnóti Színház, a Veres 1 Színház, a Webszínház (TRIP), a Szabad Színház, az ERŐMŰVHÁZ.TV és a Mostanaban.hu található a támogatók között, de folyamatban van az egyeztetés további csatlakozókkal is.

A közlemény szerint az előadások dolgozókhoz való eljuttatását a Független Egészségügyi Szakszervezet és a JEGYx1 közösen koordinálja.

Forrás: HVG

Ha tetszett a cikk, LIKE-old Facebook oldalunkon!

Szakszervezetek.hu hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen a szakszervezetekkel kapcsolatos hírekről.