A koronavírus-járvány egyértelműen felgyorsította a digitalizációs folyamatokat, és a technológia teljes mértékben átalakította a vállalatok működését,és ebben az új világban kell boldogulnia a munkavállalóknak is. Nagy kérdés ugynakkor, hogy a gyorsan jött változás mennyire lesz tartós.

A koronavírus-járvány egyértelműen felgyorsította a digitalizációs folyamatokat, és a technológia teljes mértékben átalakította a vállalatok működését. A cégeknek pár hét alatt kellett levezényelniük azokat a digitális transzformációs projekteket, amelyeket egyébként hónapok vagy akár évek alatt terveztek véghez vinni. A munkavállalók részéről az internet-hozzáférés létkérdéssé vált, a digitális megoldások pedig az élet minden területén megjelentek az online csoportmegbeszélésektől kezdve a videós kocsmakvízekig - hívja fel a figyelmet a A Kingston Technology. Na, de milyen technológiai trendekre számíthatunk 2021-ben? Ezt nehéz pontosan megmondani, de az alábbi trendek egyértelműen felerősödhetnek.

A cikk a Pénzcentrum oldalán olvasható.

Szakszervezetek.hu hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen a szakszervezetekkel kapcsolatos hírekről.