A budapesti Hősök terén vonultak fel csütörtök este azok a taxisok, akik a Taxisok a védekezésért csoport tagjaiként a koronavírus elleni védekezési feladatokat, többek között az egészségügyi dolgozók munkába járását segítik - írja a Magyar Hang.

Más országokhoz hasonlóan Magyarországon is szokássá vált esténként tapssal megköszönni az egészségügyi és szociális dolgozók munkáját. A taxisok a tapsolás helyett választották a dudálást csütörtök este héttől, majd nagyjából két perces dudálás után el is vonultak a Hősök teréről.

Forrás: Magyar Hang

Ha tetszett a cikk, LIKE-old Facebook oldalunkon!

Munkajogi tanácsadó válaszol

Szakszervezetek.hu hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen a szakszervezetekkel kapcsolatos hírekről.