A BKSZSZ. mint a BKV.Zrt.-nél működő legnagyobb Szakszervezeti szövetség tegnapi Igazgatósági ülés fényében, ahol - a menedzsment javaslatára - döntöttek az Óbuda autóbusz telephely december 1-től történő bezárásáról felszólítja a BKK. Zrt és a BKV.Zrt  vezetését, hogy azonnali hatállyal mondjanak le, mivel szakmailag alkalmatlanok a feladatuk elvégzésére!

Magyarázatot követelünk arra vonatkozóan, hogy a két héttel ezelőtti  döntést halasztó megoldás óta milyen új, Óbuda buszgarázs bezárását megalapozó és indokoló tények merültek fel!

Az Igazgatóság tegnapi  döntését szakmailag megalapozatlannak és indokolatlannak tartjuk ami felvetheti a hűtlenkezelés gyanúját is ezért  felszólítjuk a BKV.Zrt. Felügyelőbizottságát, hogy haladéktalanul kezdeményezzen vizsgálatot ez ügyben és annak eredményének függvényében tegyen büntetőfeljelentést.

Gólián Zsolt
BKSZSZ Szóvivő