Nem hagyjuk magunkat megfélemlíteni, nem hagyjuk, hogy a Vasas nap elmaradása miatti közös fényképezési akciónkat mondvacsinált ürügyekkel gátolják.

Az    ügyvivő  testület  úgy  döntött,  hogy  a  2016.  június  23-i   közös  fényképezés  mellett  - azoknak a szakszervezeti tagjainknak, akik a 2016. június 23-i fényképezésen bármilyen oknál fogva nem tudtak megjelenni - 2016. június 29-én két egymást követő időpontban változatlan helyszínen, a Vasmű főbejáratánál folytatjuk a fényképezési akciónkat. Kérjük, minél többen gyertek el.

2016. június 29-én a 6-14 óra között dolgozó szakszervezet tagok számára 14.10 órakor, az alkalmazotti állományban dolgozó szakszervezeti tagjaink részére 2016. június 29-én 15.05 órakor tartjuk fényképezési akciónkat.

Tudjuk, hogy többen vannak azok a szaktársak, akik szívesen részt vennének akciónkon, de jól felfogott érdekeikből nem merik arcukat felvállalni. Megnyugtatásul közöljük, hogy számukra az anonimitást – smile lappal - biztosítjuk.

Gyertek el minél többen, mi ott leszünk.

Hajrá Vasas!

Mucsi Zoltán