Az egyre bővülő akkumulátorgyárak magyarországi terjeszkedése miatt  a „VDSZ a Szakszervezet”, az IndustriALL Global segítségével érdekvédelmi központot hozott létre a magyarországi akkumulátor gyárakban dolgozók érdekében.

A VDSZ - területtől függetlenül – szervezi a dolgozókat. A komáromi SK cégeknél már sikereket értek el, de várják más cégeknél dolgozók jelentkezését is. Fő célja a szakszervezetnek, hogy kezeljék a munkavállalókat érintő kérdéseket, és problémákat, legyen az munkajogi, munkavédelmi vagy egészségügyi probléma.  Ezért a VDSZ létrehozott egy információs központot is, amelyre a jelentkezéseket, problémákat elküldhetik a dolgozók. Elérhetőség: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. valamint a VDSZ a Szakszervezet valamennyi elérhetősége.

Weboldal: vdsz.hu

Faceboook: @vdsz.hu