Megbénulhat a budapesti közlekedés hétfőn 14 órától a Magyar Szakszervezeti Szövetség által szervezett autós demonstráció miatt.Az előzetes regisztráció alapján közel kétszáz gépjármű vonul fel a Hősök teréről induló autós demonstráción. A MASZSZ a pedagógusok melletti szolidaritás kinyilvánításán túl a bértárgyalások eredménytelenségére is fel kívánja hívni a figyelmet. Sok helyütt a cégek rendkívül alacsony bérajánlással indították a tárgyalásokat, ez a szakszervezetek szerint elfogadhatatlan.

Minthogy a rendőrség nem hajlandó az autós felvonulás miatt az utakat lezárni a Magyar Szakszervezeti Szövetség előre is türelmet és megértést kér a budapesti
autós társadalomtól.

A demonstráció útvonala: Hősök tere - Andrássy út- Károly krt.- Erzsébet híd - Attila út - Alagút u. - Fő u.- Bem rkp. - Margit híd - Szt. István krt . - Váci út - Lehel út - Dózsa Gy. út - Hősök tere