A Pedagógusok Szakszervezetének (PSZ) 2019. november 30-ára szervezett tüntetését a Szakszervezetek Együttműködési Fóruma (SZEF) Ügyvivő Testülete nevében a SZEF elnöke szövetségi támogatásáról biztosítja.

A SZEF ez alkalommal is kiáll tagszervezete, a PSZ követelései mellett és felhívja a 13 tagszervezet vezetőit, e szakszervezetek tagjait, az egyes közszolgálati ágazatokban dolgozó munkavállalókat, hogy vegyenek részt a PSZ által szervezett tüntetésen, jelenlétükkel támogassák kollégáink jogos követeléseit!

A PSZ küzdelme most az oktatásban dolgozók tisztes megélhetését biztosító bérekért, a jobb munkakörülményekért, így a minden gyermek számára fontos magas szintű oktatás feltételeinek biztosításáért folyik!

A szövetség kötelez!

Álljunk ki egymásért, egymás mellett, egymás érdekeiért!

Budapest, 2019. november 22.

Csóti Csaba elnök SZEF