Április 26-án 9 órai kezdettel kerül sor a Közszolgáltató Vállalkozások Konzultációs Fórumának következő plenáris ülésére a három oldal (munkaadók, szakszervezetek, kormány) részvételével.

A VDSzSz Szolidaritás székházában (1146 Budapest, Thököly út 172. 3. emelet) tartandó tripartit eseményen két téma kerül napirendre:

• A hároméves bérmegállapodás végrehajtásának értékelése
  • A 2019. évet érintő aktuális foglalkoztatási és jövedelmi kérdések megtárgyalása

Ismeretes: a Közszolgáltató Vállalkozások Konzultációs Fórumának (KVKF) munkájában résztvevő szakszervezetek - köztük a VDSzSz Szolidaritás és a VSZ is - az idei újabb, kiegészítő bérfejlesztés érdekében Orbán Viktor miniszterelnökhöz fordultak annak érdekében, hogy segítse elő a fórum érdemi működését, és a kormányoldal is képviselje magát a tárgyalásokon.

Budapest, 2019. április 24.

Ha Te is szeretnél a rabszolgatörvény ellen tiltakozni a Facookon és szeretnél egy ilyen keretet a profilképedre, akkor:
1. kattints a profilképedre
2. kattints a "keret hozzáadására"
3. írd be a keresőbe, hogy "Stop rabszolgatörvény"
4. húzással igazítsd a kívánt helyre
5. add meg, mennyi ideig akarod használni