A Hankook gyárában immár 9. napja tart a sztrájk, a híreket és a helyi kollégák küzdelmét olvashatjátok folyamatosan.

Ezúton kérjük mindazokat, akik a Hankookban dolgozó VDSZ szakszervezeti tagok által elérhető sztrájkalapba be tudnak fizetni, bármekkora összeget, tegye, tegyük meg!

Fontos tudniuk, hogy támogatjuk a harcukat, a követeléseiket, a VDSZ alábbi számlaszámán a kért "Sztrájkalap Hankook" megjegyzéssel érkező összegeket teljes egészében a sztrájkban résztvevő dolgozók segélyezésére fogjuk fordítani. MUTASSUK MEG, HOGY A MAGYAR EMBEREK SZOLIDARITÁSA MÉG LÉTEZŐ!

Adományokat elfogadnunk a sztrájkalapba, adatok:

Név: VDSZ Szakszervezeti Szövetség
Számlaszám: OTP 11706016-20105626-00000000