Kedves Munkavállalók! Ezúton szeretném kifejezni együttérzésünket az ÉMÁSZ Szakszervezet nevében amiatt, hogy a paksi fegyveres biztonsági őrség kiszervezésével kapcsolatosan az egyeztetések nem kedvező kimenetele, szakszervezeteiteket és az érintett munkavállalókat nehéz helyzetbe hozta.

Ez sajnos a munkabéke veszélyeztetéséhez vezetett! Szeretnélek Benneteket szolidaritásunkról biztosítani. A szakszervezeti vezetők részére sikeres tárgyalást kívánok.Az ÉMÁSZ Szakszervezet nevében.

Miskolc, 2019. március 04.

Juhász Gyuláné sk. elnök

Ha Te is szeretnél a rabszolgatörvény ellen tiltakozni a Facookon és szeretnél egy ilyen keretet a profilképedre, akkor:
1. kattints a profilképedre
2. kattints a "keret hozzáadására"
3. írd be a keresőbe, hogy "Stop rabszolgatörvény"
4. húzással igazítsd a kívánt helyre
5. add meg, mennyi ideig akarod használni