A Dunaferr DV. Vasas Szakszervezeti Szövetség azonosul azzal az elvvel, hogy az értékteremtő, felelősségteljes és a nemzetgazdaság számára kiemelten fontos tevékenységet a tőke és a tőketulajdonosok ne értékeljék le. Követelésetek alapja: egyenlő értékű munkáért egyenlő bért!

Egyetértünk az AUDI Hungária Független Szakszervezetnek azzal az álláspontjával, hogy az AUDI Hungária Zrt. munkavállalóit a Szlovákiában, Csehországban, illetve a Lengyelországban működő AUDI gyárakban dolgozó munkavállalókkal azonos anyagi megbecsülés illesse meg.

A szakszervezetek nem fogadhatják el, hogy a versenyképesség álarca mögé bújva a magyar munkavállalók teljesítményét leértékeljék, és ezért bér- és jövedelemhelyzetük lényegesen alacsonyabban alakuljon, mint más országokban hasonló, vagy ugyanolyan tevékenység során.

A Dunaferr DV. Vasas Szakszervezeti Szövetség támogatja az AUDI Hungária Független Szakszervezet figyelmeztető sztrájkját. Egyetért az AUDI Hungária Független Szakszervezetnek azzal az álláspontjával, amely középpontjában a munkavállalók bérhelyzetének erőteljes javítása áll.

EGYSÉG – ÖSSZEFOGÁS – SZOLIDARITÁS

Dunaújváros, 2019. január 18.

Dunaferr DV. Vasas Szakszervezeti Szövetség nevében

Mucsi Zoltán, elnök

Ha Te is szeretnél a rabszolgatörvény ellen tiltakozni a Facookon és szeretnél egy ilyen keretet a profilképedre, akkor:
1. kattints a profilképedre
2. kattints a "keret hozzáadására"
3. írd be a keresőbe, hogy "Stop rabszolgatörvény"
4. húzással igazítsd a kívánt helyre
5. add meg, mennyi ideig akarod használni