A Mozdonyvezetők Szakszervezete figyelemmel kíséri az Audi Hungária Független Szakszervezet által szervezett munkabeszüntetést, melynek célja a 2019. évi bérmegállapodás megkötése, a piaci körülményeknek megfelelő alapbéremelés, az autóipari ágazatban regionálisan is versenyképes jövedelem elérése, a munka és a családi élet összeegyeztethetőségének kiharcolása, a béren kívüli juttatási rendszer nettó értékének megőrzése.

Szolidaritásunkat fejezzük ki, a munkavállalók megbecsülését, a tisztes megélhetést biztosító jövedelmet követelő, a munkabeszüntetésben részt vevő valamennyi munkavállaló iránt. Példásnak tartjuk azt az összetartást, eltökéltséget, szakmaiságot amelyet képviseltek, tiszteljük azt a bátorságot amelyet a munkavállalókért, az érdekeitek érvényesítéséért felmutattok. Bízunk abban, hogy erőfeszítésetek, kitartásotok meghozza az eredményt.

A magyar mozdonyvezetők képviseletében kívánunk az AHFSZ tisztségviselőinek, a szakszervezet tagjainak, a munkabeszüntetésben részt vevő valamennyi munkavállalónak erőt, egészséget.

Kiadó: Mozdonyvezetők Szakszervezete

Ha Te is szeretnél a rabszolgatörvény ellen tiltakozni a Facookon és szeretnél egy ilyen keretet a profilképedre, akkor:
1. kattints a profilképedre
2. kattints a "keret hozzáadására"
3. írd be a keresőbe, hogy "Stop rabszolgatörvény"
4. húzással igazítsd a kívánt helyre
5. add meg, mennyi ideig akarod használni