A LIGA Szakszervezetek szolidáris tagszervezete, az Olajipari Szakszervezet bérköveteléseivel, és támogatja a szakszervezet 2018. április 17-i félpályás útlezárását.

A LIGA Szakszervezet a bérkonfliktus kapcsán felhívja a figyelmet, hogy a munkavállalók által a korábbi években elszenvedett keresetveszteség indokolttá, a MOL Nyrt. százmilliárdos osztaléka pedig lehetővé teszi, hogy a konfliktus minél hamarabb megoldódjon.

A LIGA Szakszervezet úgy látja, hogy a munkavállalók által teljes körűen elfogadott megállapodások kollektív szerződés útján, illetve a munkáltatók képviselőivel folytatott tárgyalások és megállapodások során jöhetnek létre, ezért kéri a Mol Nyrt. menedzsmentjét, hogy újítsák fel a tárgyalásokat a 2018. évi béremelésről.

Budapest, 2018. április 16.

LIGA Szakszervezetek

Ha Te is szeretnél a rabszolgatörvény ellen tiltakozni a Facookon és szeretnél egy ilyen keretet a profilképedre, akkor:
1. kattints a profilképedre
2. kattints a "keret hozzáadására"
3. írd be a keresőbe, hogy "Stop rabszolgatörvény"
4. húzással igazítsd a kívánt helyre
5. add meg, mennyi ideig akarod használni