Szolidaritásunkat fejezzük ki a Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálati Dolgozók Szakszervezete (MKKSZ) által az önkormányzati munkavállalók bérkövetelésének alátámasztására 2018. január 12-re és 15-re meghirdetett sztrájkban résztvevő munkavállalókkal!

Támogatjuk az MKKSZ önkormányzati munkavállalók bérrendezésére vonatkozó követeléseit, támogatjuk az önkormányzati szolgáltatások magas színvonalának biztosítását is elősegítő megfelelő bérszínvonal és munkakörülmények megteremtéséhez szükséges intézkedések kikövetelését!

Támogatjuk a közalkalmazotti bértábla szerint fizetett munkavállalók garantált illetményrendszerében kialakult bérfeszültségek feloldását, a bérintézkedések által nem érintett közszolgálati dolgozók fizetésének rendezését, a differenciált, minőségelvű, megtartóerővel bíró bérezési rendszer visszaállítását célzó követeléseket!
Szolidaritásunkról biztosítjuk a közszféra valamennyi munkavállalóját!

Kiadó: Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezete