A MOL Nyrt.-ben működő Olajipari Szakszervezet támogatja a sztrájkban résztvevő TESCO dolgozók sztrájkját.

Érdeklődéssel figyeltük a Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezete (KASZ) és a Kereskedelmi Dolgozók Független Szakszervezete (KDFSZ) által létrehozott sztrájkbizottság megalakulását és tiszteljük az összefogást, amit a munkavállalói érdekek érvényesülése érdekében tesztek.

Kiszipolyozottak, és az alapjaiban elhibázott létszámpolitika miatt tartósan fáradtak a TESCO alkalmazottak. Az évek alatt elhibázott bérpolitika is következménye a jelenlegi sztrájkkészültségnek!

A MOL Nyrt.-ben működő Olajipari Szakszervezet ezúton is kifejezi a sztrájkban résztvevő TESCO dolgozók iránti támogatását!