Megnyitjuk Facebook-os sztrájk-képtárunkat! A Pedagógusok Szakszervezete Facebook oldalán szeretnénk bemutatni a 2016. április 20-ai pedagógussztrájk képeit.

Kérjük, hogy az általatok a sztrájk megörökített pillanatait töltsétek föl a Pedagógusok Szakszervezete Facebook oldalára, és írjátok oda, hogy hol, melyik iskolában készült a kép. (Aki még nem lájkolta a Facebook oldalunkat, az a lájkolás után tud bejegyzést, fényképet feltölteni. Aki már tagja ennek a Facebook csoportnak, annak nem kell lájkolnia.)
Ahhoz, hogy minden média is rátaláljon az interneten a pedagógussztrájk eseményeire, a képeket, szövegeket, videókat a közösségi oldalakon (Facebook, Instagram, Twitter) úgynevezett hashtag, magyarul kettőskereszt jelzéssel kell ellátni.

Javaslataink a következők:
#pedagogus
#pedagógus
#pedagogussztrajk
#pedagógussztrájk
#sztrájk
#sztrajk

Kérjük, hogy minél több képet töltsetek fel a https://www.facebook.com/pedagogusok.szakszervezete/ honlapcímre!

Pedagógusok Szakszervezete