Okafogyottá vált az Audi szakszervezetének tiltakozása a munka törvénykönyvének tervezett módosítása miatt – mondta el Németh Sándor, az Audi Hungária Független Szakszervezet elnöke az ECHO TV Napi aktuális című műsorában.

Nem kielégítő Magyarországon a munkavállalók helyzete Németh Sándor szerint, aki arról is beszélt, hogy

heti negyven órában kell megtermelni azokat a javakat, amelynek eredményeként a magyar munkavállalók el tudják tartani magukat és családjukat.

Németh Sándor, az Audi Hungária Független Szakszervezet elnöke

Az Audi Hungária Független Szakszervezet elnöke szerint

a magyar munkáltatók nem használják a rugalmas lehetőségeket, ugyanakkor alkalmatlanok arra, hogy hatékonyan foglalkoztassanak.

Németh Sándor Velkovics Vilmos felvetésére azt is elmondta, hogy az elektromotor térnyerése kapcsán a gyártási folyamat egyszerűbbé válik, így munkaerő szabadul fel. Ezzel párhuzamosan a változások új munkaterületeket hoznak létre.

Forrás: echotv.hu

Ha Te is szeretnél a rabszolgatörvény ellen tiltakozni a Facookon és szeretnél egy ilyen keretet a profilképedre, akkor:
1. kattints a profilképedre
2. kattints a "keret hozzáadására"
3. írd be a keresőbe, hogy "Stop rabszolgatörvény"
4. húzással igazítsd a kívánt helyre
5. add meg, mennyi ideig akarod használni