Az Értelmiségi Szakszervezeti Tömörülés és a Dura Stúdió Kft. tisztelettel meghívja Önt a "Dura László diplomamunka pályázat 2018" díjátadó ünnepségére. A pályázatra a munkavállalói érdekvédelemmel, a szakszervezetekkel és azok feladatával, történelmével, honi, európai, nemzetközi kapcsolatával, a munka világával, munkaerő-piaccal, foglalkoztatással, munkahelyi és munkaügyi konfliktusokkal, oktatással, továbbtanulással foglalkozó diplomadolgozatokkal lehetett jelentkezni. A rendezvényen a díjazott pályázók rövid prezentációval bemutatják pályaműveiket.

A rendezvényt 2019. április 9-én (kedden) 14.00 órai kezdettel tartjuk a Hotel Benczúr, Benczúr-termében.
Cím: 1068 Budapest, Benczúr u. 35.
Részvételi szándékát kérjük 2019. április 2-ig jelezze az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

Budapest, 2019. február 27.