Az Értelmiségi Szakszervezeti Tömörülés és a Dura Stúdió Kft. tisztelettel meghívja Önt a "Dura László diplomamunka pályázat 2017" díjátadó ünnepségére. A pályázatra a munka világával, a szakszervezetekkel, a munkavállalói érdekvédelemmel, valamint az oktatással foglalkozó diplomadolgozatokkal lehetett jelentkezni. A rendezvényen a díjazott pályázók rövid prezentációval bemutatják pályaműveiket. A szakszervezeti tisztségviselők számára különösen érdekes és hasznos lehet a munkaidő-nyilvántartás szabályozásának problémáival foglalkozó díjnyertes pályamű ismertetése.

A rendezvényt 2018. március 27-én 16.00 órai kezdettel tartjuk Hotel Benczúrban. Cím: 1068 Budapest, Benczúr u. 35.

Részvételi szándékát kérjük 2018. március 20-ig jelezze az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

Budapest, 2018. március 8.