Az Audi Hungária Független Szakszervezet pénteken lezajlott bizalmi gyűlése elfogadta a munkaadói oldal március 12-én közzétett, bérmegállapodásra vonatkozó ötödik ajánlatcsomagját, a közösen kidolgozott, a foglalkoztatás biztonságát támogató intézkedésekkel együtt - írja tájékoztatójában az AHFSZ.

Az Audi Hungária Független Szakszervezet kiemelte:

EZZEL A BÉRTÁRGYALÁSOK ÉRDEMI RÉSZE A MAI NAPPAL SIKERESEN LEZÁRULT, A MEGÁLLAPODÁS ALÁÍRÁSÁRA A JÖVŐ HÉTEN KERÜL SOR.

Dr. Knáb Erzsébet az Audi Hungaria személyügy és szervezetért felelős igazgatója, a munkaadói oldal tárgyalódelegációjának vezetője kiemelte:

Örülök a megállapodás létrejöttének, ezzel az Audi Hungaria minden munkatársa számára egy, a magyar
munkaerőpiacon vonzó juttatási csomagban sikerült megállapodnunk.

Németh Sándor, az AHFSZ elnöke, a munkavállalói oldal tárgyalódelegációjának vezetője elmondta, hogy

Egy nagyon nehéz időszakot hagytunk magunk mögött. Mindkét oldal rendkívüli alapossággal és felkészültséggel dolgozott azon, hogy 2020. március 31. előtt létrejöjjön a megállapodás, amely hosszútávon biztosítja az Audi Hungaria munkatársai számára az anyagi, szociális és foglalkoztatási biztonságot az elkövetkezendő időszakban.

A ma elfogadott ajánlatcsomag részletei a március 12-i tájékoztatóban mindenki számára megtalálható.

Forrás: Portfolio

Ha tetszett a cikk, LIKE-old Facebook oldalunkon!