Rendkívüli időket élünk, ilyenkor rendhagyó megoldásokra van szükség. Idén május elsejét karanténban töltjük, de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne szükség közös kiállásra. Sőt! Ha valamikor, ma igazán fontos, hogy emlékeztessük magunkat – és egymást – arra, hogy küzdenünk kell a munkavállalók jogaiért és érdekeiért. A Mérce közvetítése itt érhető el.

Persze, ez a jelenlegi helyzetben nehéznek tűnik, hiszen fizikailag messze vagyunk egymástól.

Épp ezért idén először a Mércén rendhagyó módon digitális május elsejét tartunk.

A Szakszervezetek Együttműködési Fóruma, a Magyar Szakszervezeti Szövetség és az Értelmiségi Szakszervezeti Tömörülés több civil szervezettel (köztük a Szolidaritási Akciócsoporttal) közös rendezvénysorozatot szervez Mi vagyunk május 1-je! – Szolidaritás a válságban is címmel,

amelyet a Mércén egész nap közvetítünk, percről percre.

Kövessetek minket egész nap, figyeljétek a programjainkat itt és a Facebookon is, hiszen rengeteg izgalmas tartalommal készülünk!

Forrás: Mérce