Az egészségügyi dolgozók 88 százaléka gondolja úgy, hogy munkahelyén nincs elég szakember a gyógyító munkához. Ez derül ki a Független Egészségügyi Szakszervezet felméréséből. A szakszervezet elnöke szerint az emberek fejében az a tévhit van, hogy a béremelés óta az egészségügyi dolgozók jól keresnek, pedig ez nem igaz. Az egészségügyi államtitkárságról úgy reagáltak, tisztában vannak az egészségügy nehéz helyzetével, de szerintük az egészségügyben dolgozók jelentős béremelést kaptak.

Továbbiak az RTL Klub oldalán.

Bill Barry, a mun­ka­he­lyi szak­szer­ve­ze­ti tiszt­ség­vi­se­lők­nek szó­ló új könyv a­me­ri­ka­i szer­ző­je 2017. má­jus má­so­dik fe­lé­ben könyv­be­mu­ta­tó­kat tart Bu­da­pes­ten, Szom­bat­he­lyen, Kecs­ke­mé­ten és Mis­kol­con.