Arra kíváncsiak, az ország különböző intézményeiben milyen erkölcsi és anyagi megbecsülésre számíthatnak a pedagógusok.

A Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete (PDSZ) a felmérésben többek között kíváncsi arra, milyen óvoda-, iskolakezdési támogatást kapnak a tanárok, illetve támogatják-e például a közlekedésüket.

Felteszik azt a kérdést is, hogy az intézményen kívül megvalósuló programok költségét ki állja az egyes intézményekben, de szó esik a nyári táborokról, helyettesítésről, és az erkölcsi megbecsülésről is. A szakszervezet azt ígéri, az eredményeket közzé fogják tenni.

Forrás: eduline.hu

Ha tetszett a cikk, LIKE-old Facebook oldalunkon!