Pénteken tartják a Fővárosi Nagycirkuszban azt a jótékonysági előadást, amelynek bevételéből a nyugdíjas artistákat segíti a Artistaművészek és Cirkuszi Dolgozók Szakszervezetének közreműködésével.

A Fővárosi Nagycirkusz közlése szerint a péntek esti Atlantic Flight - Nagy cirkuszi utazás című előadás teljes bevételét a művészek támogatására fordítják.

A hagyományosan minden évben megszervezett jótékonysági előadás bevételét általában karácsony előtt osztják szét a szakszervezet tagjai között.

A fellépést az artisták társadalmi munkában, ingyen vállalják, a Magyar Cirkusz és Varieté Nonprofit Kft. pedig minimális összegért bocsájtja a szervezet rendelkezésére az épületet és magát a produkciót.

A Fővárosi Nagycirkusz Atlantic Flight - Nagy cirkuszi utazás című műsorában zsonglőrmutatványok, kardilluzionisták, légtornászok, erőemelő és gyorsöltöző művészek szerepelnek, valamint olyan számok, mint a kínai rúd, trapéz és gumiasztal, handstand vagy a kötél (aerial rope).