A Vasas Szakszervezeti Szövetség vidéken is megkezdi a tiltakozást a Munka Törvénykönyv tervezett módosítása miatt. Az első helyszín Veszprém, ahol ma 12.45-kor 15 autóval lesz félpályás útlezárás a Házgyári úton, az LB-Knauf előtti útszakaszon – írja a veszpremkukac.hu.

A Vasas Szakszervezeti Szövetség Facebook-bejegyzésében a következőket olvashatjuk:

Meg kívánjuk mutatni, hogy kisebb, összehangolt csoportokkal is tudunk nyomást gyakorolni, és ha szükséges, nagy mértékben tudjuk fokozni a tevékenységet! Veszprémben egy viszonylag rövid időtartamra és rövid távolságon zárjuk le az útszakaszt. Ha azonban a kormány nem enged az álláspontjából, más helyszíneken, hosszabban felvonulva és hosszabb időtartamra fogunk blokkolni demonstrálni. A következő héten Pécsen és Győrben folytatjuk!

December 8-án, szombaton reggel 7 órakor a Continental Automotive Hungary Kft. elől, a Henger utcából indul az a busz, amely a rabszolgatörvény ellen tiltakozókat szállítja a budapesti tüntetésre. A szakszervezet Tapolcáról, Ajkáról és Pápáról is indít autóbuszt.

Forrás: veszpremkukac.hu

Ha Te is szeretnél a rabszolgatörvény ellen tiltakozni a Facookon és szeretnél egy ilyen keretet a profilképedre, akkor:
1. kattints a profilképedre
2. kattints a "keret hozzáadására"
3. írd be a keresőbe, hogy "Stop rabszolgatörvény"
4. húzással igazítsd a kívánt helyre
5. add meg, mennyi ideig akarod használni