A COVID-19 járvány felborította életünket, naponta változik a helyzet, kiszámíthatatlanná váltak a hétköznapok. A Szakszervezetek.hu hírügynökség a Kapcsolatrendező.hu-val együttműködésben térítésmentes mediációs lehetőséget kínál a rendkívüli helyzethez való alkalmazkodás támogatása érdekében.

Közvetítői szolgáltatásunkat elsősorban azoknak a munkavállalóknak, pároknak, családoknak, szülőknek, nagyszülőknek ajánljuk, akik:

számára kihívást jelent, hogy egyszerre dolgozzanak home office-ban és foglalkozzanak iskolás gyerekeikkel,
hatékony otthoni napirendre és munkamegosztásra van szükségük,
egymást támogató, biztonságos légkörben szeretnék átvészelni a járvány hónapjait,
szeretnék közösen leküzdeni a félelmeiket, csökkenteni a feszültséget,
saját vészforgatókönyv kidolgozásában gondolkodnak, felkészülnek a legrosszabb esetekre, pl. ki fog gondoskodni a gyerekekről, ha az egyik vagy mindkét szülő megbetegszik,
olyan különélő szülők, akiknek újra kell gondolniuk a gyerekkel való kapcsolattartás körülményeit.

A mediáció online történik és térítésmentes. Azokat, akik úgy érzik hasznukra voltunk, arra kérjük, hogy adománnyal támogassák a Magyar Vöröskeresztet. Az adományok a koronavírus elleni küzdelmet szolgálják.

Időpontot kérni messengerben, az rzeesnfuizkh@vzea.osekt e-mail címen és a (+36)-30-854-0949-es telefonon lehet.

A mediációról bővebben itt olvashatsz.

Szakszervezetek.hu hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen a szakszervezetekkel kapcsolatos hírekről.