A Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálati Dolgozók Szakszervezete országos gyűjtést indít az inárcsi tragédia miatt árván maradt három gyermek részére – jelentette be az ATV Start című műsorában a szervezet elnöke, Boros Péterné.

Mint ismert, ügyintézés közben késsel halálosan leszúrt egy hivatali dolgozót egy férfi szerda reggel Inárcson. Az asszony olyan súlyosan megsérült, hogy még a helyszínen életét vesztette. A rendőrök elfogták a 61 éves férfit, aki a bedőlt banki hitele miatt rendezett vérfürdőt a hivatalban.

Boros Péterné,

Boros Péterné az ATV-ben felhívta a figyelmet arra, hogy az asszony halálával három kiskorú gyermek maradt árván, ezért az MKKSZ úgy döntött, hogy gyűjtést indít a részükre.

Forrás: ATV

Szakszervezetek.hu hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy első kézből értesülhessen a szakszervezetekkel kapcsolatos hírekről.